2 от 3 къси сета с тайбрек до 10 / +60 мин

28 играчи

Такса за участие

45.00 лв.

Критерии / Напреднали Категория: Night Tour ITL75 За играчи с рейтинг от ITN10 до ITN6 Категорията е подходяща както за начинаещи, така и за напреднали играчи, които имат контрол над топката. Дати на провеждане Регистрация - до 28 юли Жребии - 30 юли Начало - 31 юли Финал - 13 август Формат / Fast 4 / 60+ min Два сета до 4, при равенство се играе шампионски тайбрек - тайбрек при 3:3 - играе се къс тайбрек до 4 с две разлика; - шампионски тайбрек - играе се до 10 точки с две разлика; - при изтичане на 60 мин.: всеки недовършеният сет се преобразува в минитайбрек; - при изтичане на 75 мин: осветлението изгасва, а за победител се счита играча с повече точки /за всеки сет/ Организация на срещите - промяна на дата и час е за сметка на играча - начални часове на срещите 20:00 ч., 21:00 ч. - при регистрация всеки участник може да посочи до два неудобни дни - при промяна след жребии разходите са за сметка на играча пожелал промяната - организатора си запазват правото на промени в програмата до 24 ч. преди началния час на срещата - при отказа от участие след съставяне на програмата: до 24ч преди срещата - такса 20 лв, под 24ч - такса 45 лв - играчите трябва да са на корта 10 минути преди обявения за срещата час - желателно време за загряване на корта - 5 минути - топките се получават от администрацията на клуба домакин / играчите могат да играят и с тяхни топки - победителят има задължението да изпрати крайния резултат от срещата и да върне топките за Домакин Tенис клуб "Каратанчева" - София, Военна Академия - кортовете и топките са включени в таксата за участие.